Ņemot vērā radušos ārkārtas situāciju valstī, Sievietes veselības centrs uzsāk jaunu, iepriekš nepraktizētu pacientu aprūpes veidu – telekonsultācijas. Tas ļautu rast atbildes uz tādiem jautājumiem, kuru risināšanai nav nepieciešama pacienta apskate un analīžu paņemšana. Telekonsultāciju laikā būs iespēja apspriest kontracepciju, jau nodotu analīžu rezultātus, precizēt ārstēšanas plānu, sniegt atbildes uz steidzamiem jautājumiem. Pacientēm jāņem vērā, ka ne visos gadījumos ir iespējams sniegt pilnvērtīgu medicīnisku pakalpojumu pa telefonu, tāpēc noteikti būs tādi gadījumi, kad nebūs iespēja veikt konsultāciju bez izmeklējuma klīnikā.

Pašreiz piedāvātie telekonsultāciju laiki ir:

  • Dr. Kraujiņa – pirmdien un trešdien pl. 13 – 14;
  • Dr. Aumeistere -trešdien un pirmdien pl. 12 – 13;
  • Dr. Rācene – otrdien un ceturtdien pl. 18 – 19;
  • Dr. Spridzāne – otrdien pl. 18 -19;
  • Dr. Kundziņa – otrdien pl. 15 – 16;

Nepieciešamības gadījumā telekonsultāciju var pieteikt arī ārpus augstāk minētajiem laikiem, vienojoties par to telefoniski ar reģistratūru.

Telekonsultāciju var pieteikt zvanot uz reģistratūras tālruni vai sūtot e-pastu uz tk@svcentrs.lv. Pēc Jūsu pieteikuma apstrādes, saņemsiet apstiprinājumu par konkrētu laiku, kad ārsts Jums piezvanīs. Atbilstoši situācijai koriģēsim pieejamos laikus.

Telekonsultācijas ilgums ir aptuveni 10 minūtes un cena 25 EUR. Pēc konsultācijas uz Jūsu e-pastu tiks izsūtīts rēķins, kurš būs jāapmaksā internetbankā 1 dienas laikā.