Dr. Elīna Voitehoviča

Dr. Elīna Voitehoviča

Ārsts-rezidents ginekoloģijā un dzemdību specialitātē.

Sniedz konsultācijas par grūtniecības plānošanu, kontracepcijas jautājumiem, intrauterīnas hormonālas spirāles ievadi un agrīnu medikamentozu grūtniecības pārtraukšanu. Veic ginekoloģisko saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu, mazinvazīvas manipulācijas un ginekoloģisko ultrasonogrāfiju. Konsultē grūtnieces un veic grūtnieču aprūpi.

Rezidentūras ietvaros strādā ginekoloģijas un dzemdību profila nodaļās, regulāri papildina zināšanās Austrijā, vietējās un starptautiskās konferencēs. Apguvusi dažādas prasmes, lai palīdzētu sievietēm ar dažādām ginekoloģiskām un dzemdību problēmām. Rūpējas par sievietēm no pirmās konsultācijas līdz dzemdībām un pēc tām, nodrošinot viņām vislabāko aprūpi un atbalstu. Uzmanīgi un rūpīgi ieklausās pacientes sūdzībās, lai nodrošinātu vislabāko ārstēšanu. Dr. Voitehoviča ir atzinīgi novērtēta gan pacientu, gan kolēģu vidū par savu profesionālo pieeju un rūpību.

Latvijas Ginekologu asociācijas biedre, Latvijas Ārstu biedrības biedre, Latvijas Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta dalībniece, Jauno Ārstu asociācijas biedre.

Absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti. Profesionālo pilnveidi turpina Rīgas Stradiņa universitātes Rezidentūras fakultātē. Bāzes slimnīca –Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca. Strādā kā ārsts-stažieris Rīgas Dzemdību namā. Papildus sniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem kritiskās situācijās, strādājot Neatliekamās Medicīniskās palīdzības dienestā kā ārsts.

Māca medicīnas studentiem un vecmātēm neatliekamās situācijas ginekoloģiju un dzemdniecību Rīgas Stradiņa Universitātes slimnīcā un ārsta palīgiem Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta Medicīnas koledžā.