Endokrinologa konsultācija.

Endokrinoloģija ir medicīnas nozare, kas sevī ietver un pēta hormonālās sistēmas izmaiņas, kuras var rasties no hormonu sekretējošiem orgāniem: hipofīzes, vairogdziedzera, virsnierēm utt, kā arī elektrolītu disbalansu.

Pie endokrinologa vēršas pacienti ar cukura diabētu, hipofīzes, vairogdziedzera, virsnieru saslimšanām, vielmaiņas problēmām, podagru un osteoporozi. Tiek izstrādāts diagnostikas plāns,nozīmēta ārstēšana, kā arī nodrošināta regulāra turpmāka novērošanās pie ārsta speciālista, tā veicinot veselību ilgtermiņā.

Pie endokrinologa jādodas, ja ir sūdzības par nespēku, nogurumu, sirdsklauvēm, uzbudināmību, nervozitāti, ķermeņa masas izmaiņām, slāpēm, biežu urinēšanu, slikti dzīstošas brūces, kakla formas izmaiņas utt.

Uz konsultāciju lūgums ņemt līdzi visus iepriekš veiktos izmeklējumus, t.sk. asins analīzes un radioloģiskos izmeklējumus, lai būtu iespēja izvērtēt dinamikā pacienta vispārējo stāvokli.

Ultrasonogrāfija topošajām māmiņām. Grūtnieču ultrasonogrāfija. Ginekoloģiskie izmeklējumi. Ginekologa izmeklējumi Rīgā. Sievietes veselības centrs.

Kontakti


Barona Kvartāls, Cēsu iela 31, 3. korpuss, 5 ieeja, 3. stāvs, Rīga, LV-1012

Darba laiks


P - Pk: 9:00 - 18:00

Se, Sv: Slēgts

Rekvizīti


SIA Sievietes veselības centrs

Reģ.nr. 40103833844

Ārstn. iestādes kods: 010001561

Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 31 k-3, LV-1012