• NEAUVIA hialuronskābes filleru injekcijas intīmajā zonā
    Lielo kaunumu lūpu apjoma atjaunošana ar hialuronskābes pildvielu ieteicama ikvienai sievietei, kura nav apmierināta ar intīmās zonas izskatu, kā arī sievietēm menopauzē, kuras estrogēnu trūkuma rezultātā zaudējušas intīmās zonas ierastās aprises un apjomu. Izmaiņas lielajās kaunuma lūpās nereti pavada iekaisums un sausums makstī, nieze, diskomforts vai sāpes seksa laikā. Pēc procedūras šīs nevēlamās izpausmes samazinās vai izzūd. Procedūru rekomendē arī sievietēm pēc dzemdībām, pēc ievērojama svara zuduma, kā arī jebkurā situācijā, kad zudis intīmās zonas ādas tonuss un elastība. Pilnīgs efekts iestājas apmēram divu nedēļu laikā pēc injekcijas un saglabājas aptuveni gadu.
  • NEAUVIA hialuronskābes injekcijas intīmās zonas revitalizācijai
    Intīmās zonas ādas atjaunošanas terapija ar hialuronskābes injekcijām attālina novecošanās simptomus, uzlabo ādas elasticitāti un stingrumu, mazina ādas sausumu, rezultātā nodrošinot jaunavīgāku intīmās zonas izskatu. Uzlabojas intīmās zonas ādas hidratācija un elasticitāte. Āda kļūst noturīgāka pret mikrotraumām. Izzūd sāpes un kairinājums. Pilnīgs efekts iestājas nedēļas laikā pēc procedūras veikšanas un saglabājas aptuveni gadu.

Ultrasonogrāfija topošajām māmiņām. Grūtnieču ultrasonogrāfija. Ginekoloģiskie izmeklējumi. Ginekologa izmeklējumi Rīgā. Sievietes veselības centrs.

Kontakti


Barona Kvartāls, Cēsu iela 31, 3. korpuss, 5 ieeja, 3. stāvs, Rīga, LV-1012

Darba laiks


P - Pk: 9:00 - 18:00

Se, Sv: Slēgts

Rekvizīti


SIA Sievietes veselības centrs

Reģ.nr. 40103833844

Ārstn. iestādes kods: 010001561

Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 31 k-3, LV-1012