Estētiskā ginekoloģija mūsdienīgs risinājums tām sievietēm, kuras vēlas uzlabot intīmās zonas veselību, izskatu, labsajūtu un dzīves kvalitāti, arī seksuālajā jomā.

 1. Labioplastika – ķirurģiska kaunuma lūpu samazināšanas procedūra.
 2. Maksts ķirurģiskā plastika – ar maksts plastikas operācijas palīdzību kvalitatīvi var atjaunot maksts ieejas gredzena anatomiju.Maksts plastika var būt nepieciešama pēc  atkārtotām dzemdībām, īpaši tad, ja tās bijušas traumatiskas vai bērnam bijis liels svars, maksts bieži nespēj atgūt agrākos izmērus. Maksts gļotāda var par daudz izstiepties un, lai cik dabiski pēc dzemdībām tā nesavilktos, ieeja makstī var palikt pārāk plaša. Tas sievietei var radīt ne tikai fizisku, bet arī psiholoģisku diskomfortu, jo vairs nav tāda intīmā komforta un seksuālā apmierinājuma kā iepriekš. Procedūra ir vēlama, ja dzemdībās bijuši maksts sieniņu plīsumi un pēc šuvēm ir izveidojušās jūtamas rētas. Maksts atslābumu gadu gaitā rada arī dabiskā novecošanās.Pēc maksts ķirurģiskās plastikas pirmās 10 dienas jāievēro stingras intīmās higiēnas rekomendācijas un vēlams atturēties no sēdēšanas. Atlabšanas periods ilgst apmēram mēnesi, kura laikā jāizvairās no intensīvas fiziskās aktivitātes, it īpaši riteņbraukšanas, velotrenažiera, zirgu sporta, arī intīmajām attiecībām.
 3. Dažādu intīmās zonas izaugumu saudzīga noņemšana (papilomas, kondilomas, dzimumzīmes). Sievietēm uz ādas intīmajā zonā, līdzīgi kā arī citās ķermeņa daļās (uz sejas, dekoltē, muguras, rokām, kājām u.c.), var veidoties dažādi labdabīgi veidojumi, kas sākotnēji izmēros parasti ir nelieli, bet laika gaitā tie palielinās un var radīt problēmas. Ja veidojumi atrodas vietā, kur tie saskaras ar apakšveļu, higiēniskajiem ieliktnīšiem un paketēm, ja notiek pietiekami intensīva ādas un gļotādas berzēšanās vai rīvēšanās, ādas izaugumi, var tikt traumēti – aizķerties, ieplīst un asiņot, un tas rada diskomfortu. Mūsdienu sievietes intīmo zonu rūpīgi kopj, gan izmantojot vienkāršo skūšanas metodi, gan vaksāciju vai lāzerepilāciju. Ja šajā zonā ir kādi ādas veidojumi, tie var apgrūtināt kvalitatīvu intīmās zonas kopšanu. Turklāt pat vienkārša intīmā higiēna var šos veidojumus satraumēt. Procedūru veic lokālajā atsāpināšanā. Uzreiz var doties ikdienas gaitās, nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Apmēram nedēļu pēc procedūras ieteicams atturēties no pirts un karstas vannas.
 4. Ginekoloģiskās injekcijas
  • NEAUVIA hialuronskābes filleru injekcijas intīmajā zonā
   Lielo kaunumu lūpu apjoma atjaunošana ar hialuronskābes pildvielu ieteicama ikvienai sievietei, kura nav apmierināta ar intīmās zonas izskatu, kā arī sievietēm menopauzē, kuras estrogēnu trūkuma rezultātā zaudējušas intīmās zonas ierastās aprises un apjomu. Izmaiņas lielajās kaunuma lūpās nereti pavada iekaisums un sausums makstī, nieze, diskomforts vai sāpes seksa laikā. Pēc procedūras šīs nevēlamās izpausmes samazinās vai izzūd. Procedūru rekomendē arī sievietēm pēc dzemdībām, pēc ievērojama svara zuduma, kā arī jebkurā situācijā, kad zudis intīmās zonas ādas tonuss un elastība. Pilnīgs efekts iestājas apmēram divu nedēļu laikā pēc injekcijas un saglabājas aptuveni gadu.
  • NEAUVIA hialuronskābes injekcijas intīmās zonas revitalizācijai
   Intīmās zonas ādas atjaunošanas terapija ar hialuronskābes injekcijām attālina novecošanās simptomus, uzlabo ādas elasticitāti un stingrumu, mazina ādas sausumu, rezultātā nodrošinot jaunavīgāku intīmās zonas izskatu. Uzlabojas intīmās zonas ādas hidratācija un elasticitāte. Āda kļūst noturīgāka pret mikrotraumām. Izzūd sāpes un kairinājums. Pilnīgs efekts iestājas nedēļas laikā pēc procedūras veikšanas un saglabājas aptuveni gadu.