Dr. Ludmila Grīnvalde

Dr. Ludmila Grīnvalde

Ginekologs un dzemdību speciālists ar sertifikātu ginekoloģiskajā ultrasonogrāfijā

Operējoša ārste-ginekoloģe un dzemdību speciāliste. Ieguvusi papildu kvalifikāciju onkoginekoloģijā, kā arī dzemdniecības un ginekoloģiskajā diagnostikā ar ultrasonogrāfiju.

Dakterei ir liela ambulatorā pieredze, ilggadējas prasmes un zināšanas ultrasonogrāfijā un dzemdību palīdzībā, kas ikdienā tiek pielietotas ginekoloģes praksē, kā arī strādājot par neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstu dzemdību un ginekoloģijas nodaļā.

Ārste ir Latvijas Ārstu biedrības biedre, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, kā arī šīs asociācijas Ultrasonogrāfijas apakšsekcijas biedre.

Izglītību ārste ieguvusi Jaroslavļas Medicīnas institūtā, Krievijā. Zināšanas regulāri tiek papildinātas kvalifikācijas celšanas kursos, kā arī piedaloties Latvijā un ārvalstīs notiekošās konferencēs un semināros par aktualitātēm ginekoloģijā un dzemdniecībā, neatliekamo palīdzību dzemdībās, jaundzimušo reanimāciju, onkoginekoloģiju un citām tēmām.

Divas reizes piedalījusies apmācībā darba vietā sieviešu klīnikā Frankfurtē pie Mainas, Vācijā, kur papildinājusi prasmes ultrasonogrāfiskajā izmeklēšanā, operācijās un dzemdniecībā.